Termín

  • 18.–20. března 2016

Cena

Plná cena za hru je 3 993 Kč / 160 €

Můžete však využít následující slevy, které je navíc možné kombinovat:

  • 200 Kč /8 € ušetříte, když nám pošlete sken vstupenky na dokument 5 pravidel,

  • 300 Kč / 12 € Vám ubereme z celkové ceny, když se přihlásíte ve dvojici s kamarádem,
  • 300 Kč / 12 € je sleva pro studenty.

V ceně je zahrnuto ubytování a strava po dobu hry, zapůjčení většiny kostýmů, pronájem celého areálu a technické zabezpečení hry.

Místo

Interaktivní drama bude probíhat v areálu rekreačního střediska ZS OS KOVA ŽĎAS, v obci Zubří u Nového Města na Moravě. Herní lokalita se tedy nachází zhruba v polovině cesty mezi Brnem a Prahou, takže doufáme, že pro nikoho nebude příliš vzdálená. (mapa na mapy.cz)

Herní lokalitu jsme pečlivě vybírali z mnoha různých alternativ a můžeme upřímně říct, že pro Systém jsme si nemohli přát lepší. Odlehlé rekreační středisko je soustředěné kolem přízemní budovy postavené ve stylu socialistického realismu, která se ve hře promění v kulturní středisko a společnou jídelnu. Kolem ní jsou po kraji lesa roztroušené zděné domky, které se stanou domovem pro hráče ztvárňující role běžných, spořádaných občanů Systému. O kousek dále se pak na sebe tísní řady malých dřevěných chatek, které se promění v ubikace imigrantů čekajících na začlenění do společnosti — takzvaných PP.

Hra se bude volně přesouvat z interiérů do exteriérů, takže i v případě, že by nevyšlo počasí, nebudete trpět zimou, nebo spát v mokrých šatech pod celtou. Rekreační areál budeme mít během hry k dispozici celý, takže vás během hry nebudou rušit žádní jiní lidé.

Ubytování bude zajištěno přímo v herních prostorách, tedy v domcích a chatkách. Jsou zde postele, povlečení i vytápění, takže spacáky můžete rovněž nechat doma. V areálu je k dispozici jak tekoucí pitná voda, tak sprchy. Jídlo je zajištěné formou plné penze a je již součástí herního poplatku.