Fotografie a diskuze k termínu II.

 1. Beann’shie | 22. 10. 2009, 13.24

  Orgovské doupě je super :-)

 2. com | 22. 10. 2009, 13.25

  Rádi bychom, kdyby se tu sešly vaše reakce, které jste již dříve napsali na své profily na Facebooku či na jiných serverech. Pro ty z vás, co nechodí na Facebook doporučujeme pro přečtení dalších reakcí navštívit i stránku http://www.facebook.com/courtofmoravia

 3. Zed | 22. 10. 2009, 14.03

  Tyhle fotky teda vyvolávají dost silné vzpomínky… Systém byl naprosto úžasný zážitek, ačkoli se nedá říct: „Bylo to krásné.“

  Kdybych měl klobouk, tak před tvůrci smeknu. Díky moc! A také díky všem spoluhráčům za vytvoření totálně totalitní atmosféry.

  Zed :-)

  (ale spíše mě znáte jako Patrika Sýkoru, referenta PP)

 4. Balú | 22. 10. 2009, 16.42

  Krása! Díky, díky…

  No, ale má oblíbená fotka musí být „Pracovní nasazení“, jak chudáci PP pilně skládají padesát origami květinek…

 5. Nendil (Zlata) | 23. 10. 2009, 13.44

  Vkládám tedy prvotní blemc z Facebooku:

  Já bych chtěla všem orgům poděkovat za bravurní přípravu a organizaci, geniálně komplexní propracovanost veškerých reálií, postav a vůbec všeho, skvělou startovní atmosféru, svým způsobem naprostou hráčskou svobodu, perfektní vyváženost, neskutečně silné zážitky, za obě dílny, ta první byla nutná, a ta druhá myslím docela pomohla…hlavně o možnost zkusit si to.
  Pro mě byla iluze reality místy tak skutečná, že jediné co mi ji kazilo, že hráč si nepamatuje jména a tudíž by skutečně potřeboval na některé věci těch deset let života v Hranici. Tleskám, smekám, děkuji….
  Ale tím nekončím, děkuju taky všem hráčům všetně CP, děkuju za to, že tam byli a nebáli se hrát a vím, že dost často to třeba bylo pro někoho až nepříjemně intimní….ale přesto si myslím, že se nám povedlo společně nestolit něco neopakovatelnýho….

  Zkrátka všem vám děkuju….a přeju vám aby jste t co nejdříve rozdýchali a vzali si to co je potřeba na památku…. více

  Btw…myslím, že na jakémkoli z dalších larpů této organizace se budu snažit, abych na konci nemusela hasit, protože bych ten odpočet přecejen asi docela potřebovala….

  Dobrou noc
  a snad někdy někde příště…
  znělo by moc divně kdybych napsala: „Nemám slov…“?

 6. žaba (pán riaditeľ) | 23. 10. 2009, 13.55

  Ďalšia chvála na túto hru by bola redundantná v už tak ohromnej hromade pozitívnej odozvy – stačí keď stručne poznamenám, že ani v najmenšom nepochybujem o tom, že toto bol pre mňa #1 larpový zážitok vôbec… skrátka úžasná porcia zážitkov, emócií, úžasu nad tým, ako je to celé do najmenších detailov prepracované. Vážení, klobúk dole, ste najlepší a práve ste povýšili žáner niekam, kam sa nasleduje len veľmi ťažko. :-)

  A vrelá vďaka za fotky, Štěky… myslím, že sú veľmi podarené. :-) Bude niekde vycapená aj galéria tých menej podarených?

 7. Nendil (Zlata) | 25. 10. 2009, 20.30

  Ano, ano přidávám se k panu řediteli- byla by možnost zveřejnit i ty méně povedené fotky?

 8. Shako (straznik) | 26. 10. 2009, 14.12

  Jsem pro. Fotek bylo urcite vic, tak jsem zvedav i na ty dalsi. Nemusi to byt nutne na oficialnich strankach Systemu… ;-)

 9. Kuba | 6. 11. 2009, 18.59

  Stale se nemuzu zbavit dojmu, ze tu zadny pakl fotek z naseho behu neni.. =)

RSS kanál diskuze

Přispět do diskuze